Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Čím vším je ovlivněna cena uhlí?

Kvůli čemu cena uhlí stoupá, nebo klesá? Tento článek přináší informace o důležitých faktorech, které mohou výrazně ovlivnit rozpočet mnoha domácností.

Skladování uhlí venku nebo ve sklepě?

Tento článek přináší několik užitečných rad a doporučení, jak skladovat uhlí. Jejich shrnutí prospěje určitě každému - zkušenému uživateli i začínajícímu topiči

Zpracování uhlí od těžby po výrobek

Na své cestě k zákazníkovi prochází uhlí mnoha fázemi a procesy. Tento článek vás provede celým procesem zpracování uhlí od těžby až po konečné využití.

Výhřevnost uhlí: Od hnědého prachu k antracitovému lesku

Tento článek podává detailní pohled na unikátní vlastnosti uhlí, včetně výhřevnosti nebo obsahu uhlíku. Dozvíte se ale mnohem víc.

Jaké je využití uhlí v ČR?

Uhlí jako palivo a zdroj energie - jeho role v energetickém sektoru je jednoznačně nezastupitelná. Jaké jsou další možnosti využití uhlí u nás?

Netradiční způsoby využití popela z uhlí

Nevíte co s popelem? Podívejte se na kreativní využití popela z uhlí v praxi. Příklady jako výroba ekologických stavebních materiálů, použití v zemědělství, aj.

Pytlované uhlí vs. volně ložené

Článek nabízí komplexní porovnání mezi pytlovaným uhlím a volně loženým uhlím, dvěma populárními způsoby skladování a distribucí uhlí.

Uhlí jako starodávný zdroj energie pro moderní svět

Objevte fascinující cestu uhlí, od jeho původu v pravěkých lesích, až po jeho současné využití. Tento článek zkoumá historii a druhy uhlí.

Mokré uhlí: Přirozená vlastnost a jak s ní pracovat

V tomto článku se podíváme na vázanou vodu, co vše znamená pro pytlované uhlí dodávané v zimních měsících a jak s touto vlastností pracovat.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...