Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Vstupte do světa pohodlného vytápění s naším baleným uhlím, které přináší teplo a účinnost do vašich domovů! Jako česká firma s bohatou historií se již více než 10 let specializujeme na prodej a distribuci vybraného pytlovaného uhlí.

Snažíme se, aby měl každý náš zákazník možnost z pohodlí svého domova vybírat z široké nabídky a zároveň se mohl spolehnout na bezstarostné a rychlé dodání, ať už se jedná o jakoukoliv velikost objednávky. I několikatunové zásilky pro nás nejsou problémem.

Široký sortiment na jednom místě

V naší škále produktů se snažíme vyhovět prakticky všem, kdo topí uhlím. Ať už dáváte přednost hnědému nebo černému uhlí. Pochopitelně si u nás mohou vybrat majitelé automatických i klasických kotlů. A je jedno jestli preferujete uhlí mostecké, ledvické nebo černou klasickou kostku či ekohrášek – z naší palety výrobků si vybere každý.

Náš prozákaznický přístup nekončí pouze u online prodeje, ale zahrnuje také rozvoj velkoobchodních aktivit. Nabízíme našim obchodním partnerům komplexní řešení, převážně prostřednictvím kamionových dodávek. Informujte se blíže u našich odborných poradců.

Jsme tu pro Vás!

Tým odborníků je neustále připravený odpovídat na všechny vaše dotazy. Pokud máte otázky týkající se uhlí nebo chcete vyřešit nějaké nejasnosti ohledně doručení k vám domů, neváhejte nás kontaktovat. Naše zákaznická podpora je k dispozici na telefonním čísle 604 22 88 55 nebo přes email info@uhli-pytlovane.cz. Naše firma se může pochlubit týmem zkušených profesionálů, kteří jsou připraveni věnovat se každému dotazu zákazníka a zajistit tak jeho úplnou spokojenost.

Magazín – vše podstatné o pytlovaném uhlí

Naši specialisté Vám rádi poskytnou potřebné informace a zodpoví dotazy týkající se uhlí, resp. baleného uhlí. Pokud byste se však raději nejdříve seznámili s celou problematikou sami, pak navštivte náš „Magazín“, který je skvělým zdrojem odborných a vyčerpávajících informací o našich produktech:

Co můžete v magazínu například najít?

Předně jste to vy...

Základním kamenem naší práce je spokojenost zákazníka, která je hlavním cílem pro každého člena našeho týmu. Vždy jsme usilovali o to, aby naši zákazníci měli možnost vybírat z rozsáhlého výběru baleného uhlí, a aby bylo zboží rychle a bezpečně doručeno přímo k nim domů.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Kolektiv společnosti OPTIMTOP s.r.o.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...