Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Katka se již od dětských let zajímá o přírodu a ekologii. Není tedy překvapením, že se z ní stal aktivní myslivec. Vzhledem k blízkému vztahu k lesu načerpala dostatek informací a zkušeností v oblasti těžby dřeva a jeho následnému zpracování. Díky tomu je člověkem na svém místě, který dokáže poradit se všemi otázkami, týkající se nejen dřeva, ale i briket a ostatních alternativních paliv na trhu.
Zájmy:
myslivost
příroda
ekologie
les
Výhřevnost uhlí: Od hnědého prachu k antracitovému lesku

Tento článek podává detailní pohled na unikátní vlastnosti uhlí, včetně výhřevnosti nebo obsahu uhlíku. Dozvíte se ale mnohem víc.

Netradiční způsoby využití popela z uhlí

Nevíte co s popelem? Podívejte se na kreativní využití popela z uhlí v praxi. Příklady jako výroba ekologických stavebních materiálů, použití v zemědělství, aj.

Pytlované uhlí vs. volně ložené

Článek nabízí komplexní porovnání mezi pytlovaným uhlím a volně loženým uhlím, dvěma populárními způsoby skladování a distribucí uhlí.

Uhlí jako starodávný zdroj energie pro moderní svět

Objevte fascinující cestu uhlí, od jeho původu v pravěkých lesích, až po jeho současné využití. Tento článek zkoumá historii a druhy uhlí.

Mokré uhlí: Přirozená vlastnost a jak s ní pracovat

V tomto článku se podíváme na vázanou vodu, co vše znamená pro pytlované uhlí dodávané v zimních měsících a jak s touto vlastností pracovat.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...