Dopravu zajišťujeme po celé ČR!

Balené uhlí Jirkov

Balené uhlí Jirkov

Pytlované uhlí, které zavážíme do obce Jirkov, Vám přináší jistotu množství, které nakupujete, ale také jistotu kvality baleného uhlí. S námi dostáváte produkt, kterému je věnována maximální péče od prvotního třídění až po jeho doručení k Vám. Připraveno je pytlované hnědé i černé uhlí pro automatické kotle a nezapomínáme ani na klasická kamna na uhlí a kuchyňské sporáky. Pro balení a prodej vybíráme vždy jen to nejlepší uhlí.

Prodej pytlovaného uhlí ve městě Jirkov zajišťujeme včetně jeho rozvozu až k zákazníkovi domů. Při objednávce elektronickou formou prosím vždy vyplňte telefonní kontakt na Vás. Usnadní nám to realizaci Vašeho požadavku a přispěje k tomu, abychom Vám uhlí dovezli v dohodnutý čas na určené místo. Děkujeme!

AKCE: Využijte slevy zboží!

Objednávejte zde: Prodej uhlí Jirkov

Zadejte PSČ místa dodání pro zobrazení cen vč. dopravy
Ceny zboží jsou zobrazeny včetně dopravy do lokality s PSČ 779 00.
Objednávka celkem Dokončit objednávku
0 palet  za  0 Kč
vč. DPH a dopravy

Pytlované, balené uhlí

Pytlované černé uhlí pro automatické kotle, Ridepal 4-power automatik, 800 kg

Ridepal 4power automatik je optimální směsí několika druhů vybraného černého uhlí vyznačující se vysokou výhřevností a několikanásobným tříděním. Svým složením je vhodná především pro automatické kotle s podavači, ale lze ji požívat také pro klasické topení v kotlech, které jsou přizpůsobeny pro využití této frakce.

Černé uhlí Ridepal 4power automatik má optimální výhřevnost, zrnitost a nízký obsah síry. Proto je označován jako černý ekohrášek. Vyniká velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela.

Černý ekohrášek má optimální zrnitost, nízký obsah síry a je několikrát tříděn, díky čemuž obsahuje nadsítné a podsítné jen v minimální množné míře.


Technické paramtery:

Zrnitost: 6 - 25 mm, Spalné teplo: od 26 - 27 MJ/kg, Výhřevnost: od 25 - 26 MJ/kg, Obsah síry: max. od 0,6 do 1,1%, Obsah vody: max. do 12%, Obsah popela: max. do 10%, Tolerance hmotnosti: ± 5%, Podsítné: do 10%, Nadsítné: do 5%, Pytle: náhradní ekonomické balení dodáváno v plastovém nebo jutovém pytli, Balení: paleta 800 kg (32 pytlů x 25 kg)
cena bez dopravy
5.540 Kč
6,93 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované hnědé uhlí pro automatické kotle, Ridepal automatik, 800 kg

Ridepal automatik představuje velmi kvalitní druh pečlivě vybíraného vysoce výhřevného hnědého uhlí ořech 2, z dolu Bílina, které se vyznačuje několikanásobným tříděním a je tak vhodné především pro automatické kotle s podavači a další topná zařízení, která umožní užití této frakce (5-25mm). Pro své vlastnosti, především nízký obsah síry, je často označován jako ekohrášek. Vyniká velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela.

Uhlí Ridepal automatik je tříděno, aby obsahovalo minimum nadsítného a podsítného. 


Technické paramtery:

Třídění na frakci: 5-25 mm, Spalné teplo: 19–22 MJ/kg, Výhřevnost: 17–19 MJ/kg, Obsah síry: 0,7–1,1%, Obsah vody: 25–30%, Tolerance hmotnosti: ±5%, Balení: paleta 800 kg (40 x pytel 20 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
4.370 Kč
5,46 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Balené uhlí, startovací mix paleta (10xOŘ2, 10xOŘ1, 10xREKORD2), 750 kg

Startovací mix paleta je vhodná pro zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet, jaké palivo jim bude nejvíce vyhovovat. Paleta obsahuje uhlí vhodné pro klasická kamna i automatické kotle: 10 pytlů Ořech 2, 10 pytlů Ořech 1 a 10 pytlů uhelných briket Rekord 2".

Bílinské hnědé uhlí z Ledvic (někdy uváděné jako Ledvické uhlí) se vyznačuje nízkým obsahem síry, velmi dobrým spalováním a vysokou výhřevností.  Ledvické uhlí je nejoblíbenější a nejprodávanější hnědé tříděné uhlí v ČR.  Balené uhlí přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy je možné si objednat jen přesně tolik uhlí, kolik je potřeba, vždy s přesně danou hmotností.

Uhlí je baleno v igelitových pytlích, které zachovávají správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování.


Technické paramtery:

Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
4.640 Kč
6,19 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované hnědé ledvické (bílinské) uhlí ořech 2, pro automatické kotle, 800 kg

Pytlované hnědé ledvické uhlí, ořech 2 je velmi kvalitní sortou hnědého uhlí, které vyniká zejména nízkým obsahem síry. Vyznačuje se velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela. Uhlí je tříděno, aby obsahovalo jen minimum nadsítného a podsítného.

Ledvické pytlované uhlí ořech 2 je vhodné zejména pro automatické kotle a dále pro všechna zařízení, ve kterých je možné používat tuto frakci.


Technické paramtery:

Zrnitost: 10-25 mm, Průměrné spalné teplo: 19,52 MJ/kg, Průměrná výhřevnost: 17,6 MJ/kg, Obsah síry: 0,77%, Obsah vody: 30,2%, Maximální obsah popela: 13%, Tolerance hmotnosti v okamžiku balení: ±5%, Balení: paleta 800 kg (40 x pytel 20 kg), plastový pytel
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
4.360 Kč
5,45 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované hnědé mostecké uhlí ořech 2, pro automatické kotle, 800 kg

Hnědé mostecké uhlí, ořech 2, které je někdy označováno jako Český ekohrášek nebo Český hrášek z Komořan, vyžaduje ke svému spalování obecně více vzduchu a je ideálním palivem především pro jednodušší automatické kotle a ostatní topná zařízení, která umožňují využít frakci 10-25 mm uhlí ořech 2. 

Jedná se o výhřevnější mostecké hnědé uhlí z produkce Severní energetické s úpravnou v Komořanech, které vyžaduje určitou zkušenost, svému majiteli se však odvděčí vyšší výhřevností, kde směle konkuruje levnějším černým hráškům, za které je často zaměňován.

Balené komořanské uhlí ořech 2 je tříděno (aby obsahovalo minimum nadsítného a podsítného) a dodáváno v plastových pytlích.


Technické paramtery:

Zrnitost: 10 -25 mm, Spalné teplo: 22,78 MJ/kg, Výhřevnost: 20 MJ/kg, Obsah síry: 1,1%, Obsah vody: 26,5%, Obsah popela: do 12%, Tolerance hmotnosti: ± 5%, Podsítné: do 15%, Nadsítné: do 15%, Pytle: plastové, Balení: paleta 800 kg (40 pytlů x 20 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
3.890 Kč
4,86 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Bílinské uhlí ořech 2, pro automatické kotle, balené, 750 kg

Kvalitní palivo určené pro automatické kotle s regulací. Bílinské hnědé uhlí z Ledvic (někdy uváděné jako Ledvické uhlí) se vyznačuje nízkým obsahem síry, velmi dobrým spalováním a vysokou výhřevností.  Ledvické uhlí je nejoblíbenější a nejprodávanější hnědé tříděné uhlí v ČR. Při topení ořechem 2 v automatickém kotli je možné dosáhnout úspory nákladů až do výše 30% v porovnání s kotlem na ruční přikládání. Balené uhlí přináší komfort a úsporu ve vytápění.

Uhlí je baleno v igelitových pytlích, které zachovávají správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování.


Technické paramtery:

Zrnitost: 10 - 25 mm, Výhřevnost: 17,6 MJ/kg, Obsah popela (Ad): 9,80%, Obsah vody (Wtr): 30,20%, Hmotnost pytle: 25 kg, Hmotnost palety netto: 750 kg (30 pytlů x 25 kg)
cena bez dopravy
3.760 Kč
5,01 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované černé uhlí pro klasická kamna, Ridepal extra power prémium, 800 kg

Ridepal extra power prémium je nejkvalitnější a nejlepší balené černé uhlí, , velikosti ořech, které je nízkosirné a vysoce výhřevné. Je pečlivě vybíráno z těch nejlepších zdrojů a je tak velmi vhodné především pro klasické kotle a kamna, kde požadujeme vysokou výhřevnost a pochopitelně lze i ve všech topeništích přizpůsobených pro využití této frakce.

Ridepal extra power prémium vyniká velmi dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadního popela. Nízký obsah síry je také zárukou malého množství sazí, které by se následně mohly usazovat v kotlech a komínech. Funguje bez problémů ve všech kotlech. Baleno v jutových pytlích. 


Technické paramtery:

Spalné teplo: 28–33 MJ/kg, Výhřevnost: 28–32 MJ/kg, Velikost: 25–55 mm, Nadsítné a podsítné: do 15%, Obsah síry: max. do 0,6%, Obsah vody: 5–10%, Tolerance hmotnosti: ±5%, Balení: paleta 800 kg (32 x jutový pytel 25 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat. Koupí briket navíc získáte velmi kvalitní paletu s bočními rámy pro možné další využití. Po spálení briket navíc získáváte 25 velmi kvalitních a pevných PE pytlů vhodných k dalšímu využití.
cena bez dopravy
5.880 Kč
7,35 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované černé uhlí pro klasická kamna, Ridepal extra power, 800 kg

Ridepal extra power je kvalitní vyšší třída černého uhlí za příznivou cenu. Ridepal extra power je vysoce výhřevné, nízkosirné černé uhlí, velikosti ořech (25-50 mm). Uhlí je vybíráno z kvalitních zdrojů, které jsou vhodné především pro klasické kotle a kamna, u kterých je požadována vyšší výhřevnost a všude tam, kde je topeniště přizpůsobeno pro využití této frakce.

Ridepal extra power vyniká dobrým spalováním, při kterém zanechává malé množství odpadního popela. Nízký obsah síry je také zárukou malého množství sazí, které by se následně mohly usazovat v kotlech a komínech.


Technické paramtery:

Spalné teplo: 27–33 MJ/kg, Výhřevnost: 28–31 MJ/kg, Velikost: 25–50 mm, Nadsítné a podsítné: do 15%, Obsah síry: max. 0,7%, Obsah vody: 5–15%, Tolerance hmotnosti: ±5%, Balení: paleta 800 kg (32 x pytel 25 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
5.530 Kč
6,91 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Černá kostka, 800 kg

Kvalitní, vysoce výhřevné a nízko sirnaté černé uhlí ve frakci 40 - 80 mm se vyznačuje se dlouhým rovnoměrným hořením a vysokým žárem. Černá kostka je vhodná zejména pro klasické kotle a kamna.   


Technické paramtery:

Zrnitost: 40-80 mm, Výhřevnost: 30-31,5 MJ/kg, Obsah síry: max. 0,5%, Obsah popela: max. 3-5%, Tolerance hmotnosti: -/+ 5%, Balení: paleta 800 kg (32 x jutový pytel 25 kg)
cena bez dopravy
5.950 Kč
7,44 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované hnědé ledvické uhlí ořech 1 pro klasická kamna, 800 kg

Kvalitní druh výhřevného hnědého uhlí, které je vhodné především pro klasické kotle a kamna. Ledvické uhlí vyniká především dobrým spalováním, při kterém zanechává minimální množství odpadového popela. Uhlí je dodáváno v plastových pytlích o hmotnosti 25 kg a je vhodné pro všechny kotle, které jsou přizpůsobeny pro využití této zrnitosti.


Technické paramtery:

Frakce: 20-40 mm, Průměrné spalné teplo: 19,65 MJ/kg, Průměrná výhřevnost: 17,6 MJ/kg, Obsah síry: max. 0,7%, Obsah vody: max. 30,2%, Tolerance hmotnosti v okamžiku balení: ±5%, Balení: paleta 800 kg (32 x pytel 25 kg), plastový pytel
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
4.690 Kč
5,86 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Pytlované hnědé mostecké uhlí ořech 1 pro klasická kamna, 800 kg

Hnědé mostecké uhlí, ořech 1, které je někdy označováno jako Český ořech nebo České uhlí z Komořan, vyžaduje ke svému spalování obecně více vzduchu a je ideálním palivem především pro běžné kotle, klasická kamna, kuchyňské sporáky a ostatní topná zařízení, která umožňují využít frakci 20 – 40 mm uhlí ořech 1. Jedná se o výhřevnější mostecké hnědé uhlí z produkce Severní energetické s úpravnou v Komořanech, které vyžaduje určitou zkušenost, svému majiteli se však odvděčí vyšší výhřevností, kde směle konkuruje levnějším černým hráškům, za které je často zaměňován.

Balené komořanské uhlí ořech 1 je tříděno (aby obsahovalo minimum nadsítného a podsítného) a dodáváno v plastových pytlích.


Technické paramtery:

Zrnitost: 20 - 40 mm, Spalné teplo: 22,95 MJ/kg, Výhřevnost: 20 MJ/kg, Obsah síry: 1,0%, Obsah vody: 26,5%, Obsah popela: do 12%, Tolerance hmotnosti: ± 5%, Podsítné: do 10%, Nadsítné: do 10%, Pytle: plastové, Balení: paleta 800 kg (32 pytlů x 25 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
4.140 Kč
5,18 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Bílinské uhlí ořech 1, pro klasická kamna, balené, 750 kg

Kvalitní palivo určené pro klasické kotle a kamna. Bílinské hnědé uhlí z Ledvic (někdy uváděné jako Ledvické uhlí) se vyznačuje nízkým obsahem síry, velmi dobrým spalováním a vysokou výhřevností. Ledvické uhlí je nejoblíbenější a nejprodávanější hnědé tříděné uhlí v ČR. Balené uhlí přináší komfort a úsporu ve vytápění. Paleta vyžaduje minimální nárok na skladování a vždy je možné si objednat jen přesně jen tolik uhlí, kolik je potřeba, vždy s přesnou hmotností.

Uhlí je baleno v igelitových pytlích, které zachovávají správné vlastnosti paliva po celou dobu skladování.


Technické paramtery:

Zrnitost: 20 - 40 mm, Výhřevnost: 17,6 MJ/kg, Obsah popela (Ad): 9,80%, Obsah vody (Wtr): 30,20%, Hmotnost pytle: 25 kg, Hmotnost palety netto: 750 kg (30 pytlů x 25 kg)
cena bez dopravy
4.150 Kč
5,53 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Koks, ořech 1, 750 kg

Koks ořech 1 je palivo nejvyšší kvality (tříděno do frakce 40–60 mm) zaručující maximální výhřevnost (vyšší než např. u uhlí). Koks je derivát černého uhlí, z něhož byly v koksárenské peci za teploty 1000 °C odstraněny prchavé složky a nežádoucí směsi. Díky tomu je topení koksem ekologické, jelikož do ovzduší neunikají nebezpečné látky, ale zejména čistý oxid uhličitý.

Koks ořech 1 je vhodný zejména pro (litinové) kotle se silnou konstrukcí.  


Technické paramtery:

Zrnitost: 40-60 mm, Výhřevnost: 25,36 MJ/kg, Obsah síry: max. 0,7%, Obsah vody: max. 14%, Obsah popela: max. 10,5%, Tolerance hmotnosti: -/+ 5%, Balení: paleta 750 kg (30 x jutový pytel 25 kg)
cena bez dopravy
8.760 Kč
11,68 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Koks, ořech 2, 750 kg

Koks ořech 2 je palivo nejvyšší kvality (tříděno do frakce 20–40 mm) zaručující maximální výhřevnost (vyšší než např. u uhlí). Koks je derivát černého uhlí, z něhož byly v koksárenské peci za teploty 1000 °C odstraněny prchavé složky a nežádoucí směsi. Díky tomu je topení koksem ekologické, jelikož do ovzduší neunikají nebezpečné látky, ale zejména čistý oxid uhličitý.

Koks ořech 2 je vhodný zejména pro (litinové) kotle se silnou konstrukcí.  


Technické paramtery:

Zrnitost: 20-40 mm, Výhřevnost: 25,04 MJ/kg, Obsah síry: max. 0,7%, Obsah vody: max. 15%, Obsah popela: max. 10,5%, Tolerance hmotnosti: -/+ 5%, Balení: paleta 750 kg (30 x jutový pytel 25 kg)
cena bez dopravy
7.290 Kč
9,72 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Kovářské pytlované černé uhlí, 800 kg

Kvalitní, vysoce výhřevné černé uhlí vhodné pro kovářskou výheň. Kovářské uhlí vyniká nízkým obsahem síry, vysokou výhřevností, dobrým spalováním s optimální spékavostí, kdy se na povrchu vytvoří souvislá vrstva, pod kterou se udržuje vysoká teplota Vysoká kvalita námi dodávaného baleného kovářského uhlí je ověřena kováři nejen v ČR.

Může obsahovat nadsítné i podsítné podle specifikace producenta.


Technické paramtery:

Tříděno na frakci: 8-35,1 mm, Výhřevnost: min 28 MJ/kg, Obsah síry: max. 0,61-0,8%, Obsah vody: 3-6%, Tolerance hmotnosti: ±5%, Balení: paleta 800 kg (32 x jutový pytel 25 kg)
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
6.060 Kč
7,58 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Antracit, 800 kg

Kvalitní antracit vhodný pro kovářskou výheň. Antracit je černé uhlí nejvyšší jakosti, které bylo vystaveno velkému tlaku a teplu. Antracit vyniká vysokým obsahem uhlíku, hoří horkým plamenem, nespéká se, méně kouří, obsahuje jen minimum prchavých látek a max. 10 % popela. Ve srovnání např. s koksem má antracit vyšší výhřevnost a zabírá méně místa. Vysoká kvalita námi dodávaného baleného antracitu je ověřena kováři nejen v ČR.


Technické paramtery:

Tříděno na frakci: 5 - 25 mm, Nadsítné a podsítné: může obsahovat až do 15% podsítného a 15% nadsítného, Výhřevnost: min. 27 MJ/kg, Obsah síry: max. 1%, Obsah vody: max. 10%, Obsah popela: max. 8%, Tolerance hmotnosti: ± 5%, Balení: paleta 800 kg (32 x jutový pytel 25 kg)
cena bez dopravy
7.700 Kč
9,63 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Rekord 2", pytlované, 800 kg

Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Jedná se o kvalitní palivo pro spalovací zařízení, které je vybaveno roštem, nebo popelníkem. Hnědouhelné německé brikety jsou lisované ze suchého a patřičně zpracovaného hnědého uhlí, bez přidávání dalších pojiv. Brikety Rekord se vyznačují vysokou výhřevností, dlouhou dobou žhnutí a nepatrným podílem síry a popelovin. Na brikety Rekord se můžete spolehnout, protože jejich kvalita je konstantní!

Použití: Všude tam kde je možné tuto frakci použit


Technické paramtery:

Zrnitost: Record 2, Výhřevnost: min. 19 MJ/kg, Obsah vody: 18%, Obsah síry: 0,39 g/MJ, Obsah popela: 4,5%, Tolerance hmotnosti v okamžiku balení: -/+ 5%, Hmotnost pytle: 25 kg, Hmotnost palety netto: 800 kg (32 pytlů x 25 kg)
cena bez dopravy
5.850 Kč
7,31 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Rekord 2", pytlované, 750 kg

Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Jedná se o kvalitní palivo pro spalovací zařízení, které je vybaveno roštem, nebo popelníkem. Hnědouhelné německé brikety jsou lisované ze suchého a patřičně zpracovaného hnědého uhlí, bez přidávání dalších pojiv. Brikety Rekord se vyznačují vysokou výhřevností, dlouhou dobou žhnutí a nepatrným podílem síry a popelovin. Na brikety Rekord se můžete spolehnout, protože jejich kvalita je konstantní!


Technické paramtery:

Zrnitost: 52x61x40 mm, Výhřevnost: 19,0 MJ/kg, Obsah popela (Ad): 4,50%, Obsah vody (Wtr): 18,00%, Hmotnost pytle: 25 kg, Hmotnost palety netto: 750 kg (30 pytlů x 25 kg)
cena bez dopravy
5.050 Kč
6,73 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Noční brikety

Uhelné brikety Union 7", balení 25 kg, páska, 800 kg

Uhelné brikety UNION 7" (dříve Heizprofi) jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION 7" s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.

 


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Délka brikety: 180 mm, Šířka brikety: 60 mm, Hmotnost brikety: 0,57 kg, Počet ks v balení: 44, Počet balení na paletě: 32
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
5.210 Kč
6,51 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Rekord 7" svazek, 700 kg

Kvalitní palivo pro vaše kotle, kamna a krby! Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Úspěšně se používají jako palivo v krbech, kachlových kamnech a jiných topných zařízeních. Potěší nás nejenom svou vysokou výhřevností a dlouhotrvajícím žhnutím, ale i krásnými plameny a malým množstvím kouře. Navíc se do hodnotné suroviny, kterou ani není třeba dovážet zdaleka, nepřidávají žádná pojiva. Na brikety REKORD se vždy můžete spolehnout – jejich kvalita je konstantní! Orientační cena energie obsažena v palivu pro Vás: od 235Kč/GJ při 100% účinnosti spalovacího zařízení.


Technické paramtery:

Výhřevnost: min. 19 MJ/kg, Popel: 4,50%, Prchavé látky: 43,00%, Voda: 18,00%, Měrná síravost: 0,39 g/MJ, Délka brikety: 182 mm, Šířka brikety: 59 mm, Hmotnost brikety: 580 g, Počet ks v balení: 44 ks, Balení na paletě: 28 ks
cena bez dopravy
4.760 Kč
6,80 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Union 7", balení 10 kg, papírová taška, 800 kg

Uhelné brikety UNION 7" (dříve Heizprofi) jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION 7"se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.

 


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Délka brikety: 180 mm, Šířka brikety: 60 mm, Hmotnost brikety: 0,57 kg, Počet ks v balení: 18, Počet balení na paletě: 80
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
5.490 Kč
6,86 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety

Uhelné brikety Union 7", balení 10 kg, fólie, 800 kg

Uhelné brikety UNION 7" (dříve Heizprofi) jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION 7" se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.

 


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Délka brikety: 180 mm, Šířka brikety: 60 mm, Hmotnost brikety: 0,57 kg, Počet ks v balení: 18, Počet balení na paletě: 80
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
5.290 Kč
6,61 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Union 3", balení 10 kg, pytel, 800 kg

Uhelné brikety UNION 3" jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION 3" jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION 3" se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION 3" s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.

 


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Hmotnost brikety: cca 290 g, Počet balení na paletě: 80
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
5.250 Kč
6,56 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Union 7", balení 10 kg, fólie, 480 kg

Uhelné brikety UNION 7" (dříve Heizprofi) jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION 7" s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Délka brikety: 180 mm, Šířka brikety: 60 mm, Hmotnost brikety: 0,57 kg, Počet ks v balení: 18, Počet balení na paletě: 48
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
3.390 Kč
7,06 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Union 7", balení 10 kg, papírová taška, 480 kg

Uhelné brikety UNION 7" jsou vynikající, pomalu hořící, vysokoenergetické tuhé palivo, které je určeno pro tradiční kamna, které jsou vybaveny roštem.

Německé hnědouhelné brikety UNION jsou vyráběné ze sušeného uhlí bez přídavku jiných látek (např. pojiv). Permanentní a kontinuální kontroly výroby zaručují vysoký kvalitativní standard značkových výrobků. Vysokoenergetické brikety mají nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo.

Brikety UNION se snadno zapalují, mají velmi dlouhou dobu hoření, rovnoměrný výdej tepla a především vysokou výhřevnost. Uhelné brikety hoří klidným plamenem, který přechází do rovnoměrného žáru.

Uhelné brikety UNION s vysokou výhřevností jsou určené pro celodenní intenzivní topení.


Technické paramtery:

Výhřevnost: 19,8 MJ, Popel: 3,5%, Prchavé (těkavé) látky: 41%, Voda: 19%, Síra (s vlivem na emise): cca 0,1%, Délka brikety: 180 mm, Šířka brikety: 60 mm, Hmotnost brikety: 0,57 kg, Počet ks v balení: 18, Počet balení na paletě: 48
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně briket a zákazník si je může ponechat.
cena bez dopravy
3.540 Kč
7,38 Kč / kg
Objednávám kusů palet:

Uhelné brikety Rekord 7" fólie, 700 kg

Kvalitní palivo pro vaše kotle, kamna a krby! Hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice mají dlouhou tradici. Úspěšně se používají jako palivo v krbech, kachlových kamnech a jiných topných zařízeních. Potěší nás nejenom svou vysokou výhřevností a dlouhotrvajícím žhnutím, ale i krásnými plameny a malým množstvím kouře. Navíc se do hodnotné suroviny, kterou ani není třeba dovážet zdaleka, nepřidávají žádná pojiva. Na brikety REKORD se vždy můžete spolehnout – jejich kvalita je konstantní! Orientační cena energie obsažena v palivu pro Vás: od 235Kč/GJ při 100% účinnosti spalovacího zařízení.


Technické paramtery:

Výhřevnost: min. 19 MJ/kg, Popel: 4,50%, Prchavé látky: 43,00%, Voda: 18,00%, Měrná síravost: 0,39 g/MJ, Délka brikety: 182 mm, Šířka brikety: 59 mm, Hmotnost brikety: 580 g, Balení na paletě: 70 ks
cena bez dopravy
5.170 Kč
7,39 Kč / kg
Objednávám kusů palet:
Objednávka pytlovaného uhlí celkem vč. DPH a dopravy
0 Kč
Máte k dispozici slevový kupón?


Závazně objednáváme k dodání výše uvedené balené uhlí.

Fakturační údaje


Dodací údaje

Zboží z Vaší objednávky může být expedováno z více skladů. Proto může být doručeno ve více zásilkách.

Způsob platby

Termín dodání

Zboží dostupné skladem

  Zadejte termín dodání zboží, který by Vám nejlépe vyhovoval:

  Vybraný termín je zatím předběžný. Dopravce není schopen z kapacitních a logistických důvodů uvedený termín vždy garantovat. Bude-li to možné, bude dopravce Vámi navržený termín preferovat.

  Zašleme Vám zprávu o předání zboží dopravci, který Vás bude následně informovat o průběhu dodání zásilky.

   O přesném termínu dodání tohoto zboží Vás budeme informovat.

   Objednávka bude vyřízena až po přijetí platby na náš bankovní účet.
   Termín dodání bude s vámi dohodnut individuálně.

   Ověření

   *) povinná položka


   Načítám ceny včetně dopravy...

   Prodej baleného uhlí zajišťujeme včetně rozvozu po celé České republice.

   Pytlované uhlí zavážíme po celé České republice. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Opava, Karviná, Frýdek-Místek, Jihlava, Teplice, Děčín, Karlovy Vary, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Přerov, Prostějov, Mladá Boleslav, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor, Znojmo, Příbram, Cheb, Kolín, Trutnov, Orlová, Písek, Kroměříž, Šumperk, Vsetín, Litvínov, Uherské Hradiště, Český Těšín, Hodonín, Břeclav, Krnov, Litoměřice, Sokolov, Nový Jičín, Havlíčkův Brod, Chrudim, Strakonice, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Klatovy, Žďár nad Sázavou, Jindřichův Hradec, Bohumín, Vyškov, Blansko, Kutná Hora, Náchod, Jirkov, Mělník, Žatec, Beroun, Hranice, Louny, Otrokovice, Kadaň a další. Zobrazte si vybrané větší obce na území České republiky, do kterých zavážíme balené uhlí.
   tel. 604 222 554